Par mums

KAS MĒS ESAM ?

Mūsu uzņēmums ir viens atzītākajiem ainavu dārzu speciālistiem Latvijas robežās. Savas jomas speciālisti esam jau vairāk kā 15 gadus. Mēs esam ļoti lepni, ka mūsu komanda jau daudzus gadus ir ar mums un ar izcilām prasmēm pierāda sevi projektos. SIA Krasti JA ir apvienoti talantīgi speciālisti, kuriem ir aizraušanās ar krāšņu dārzu izveidi, celtniecību un to uzturēšanu.
     Mūsu klientu veiktie pasūtījumi vienmēr tiek izpildīti kvalitatīvi un profesionāli. SIA Krasti JA un klientu ilggadējā sadraudzība kopā ar mums ir jau daudzus gadus, kas liecina par mūsu augsto klientu apkalpošanas līmeni. Mūsu mērķis vienmēr ir veidot uzticamas attiecības ar klientu, izprotot jūsu vēlmes un vēlamo rezultātu.
     Mēs esam speciālisti savā jomā un mūsu komanda nodrošinās jūs ar dārzu pārbūvi, to būvniecību, apzaļumošanu un kopšanu.  Mūsu darba specifika ir bruģakmens ieklāšana, lietus ūdens novadsistēmas izveide, zemes frēzēšana, airācija, ka arī apstādījumu ierīkošana un visnotaļ materiālu piegāde objektos.

Nav neizdarāmu darbu, kā arī nav neatbildētu jautājumu, ir tikai risinājumi un mūsu komandas profesionalitāte un pieredze, kas spēs rast atbildes un risinājumus jebkuram jūsu pasūtījumam.
nick-sanchez-Q1qRstoiBk8-unsplash
0 +
PAVEIKTI DARBI
0
PROFESIONĀLI DARBINIEKI
0 +
GADU PIEREDZE